Farma Prak, Český Šternberk

47, 25726
od 1.200 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Statek Prak leží na místě, odkud byl dle pověsti odstřelován hrad Český Šternberk obléhacím prakem při pokusu o jeho dobytí. Dnes se na statku můžete ubytovat při svém víkendovém nebo dovolenkovém pobytu. Zajistíme zde pro vás po předchozí objednávce také firemní akce s rautem nebo svatby. Potěšit se zde můžete pohledem na chov lipických koní, ustájit vlastní koně, popřípadě objednat jízdu kočárem po okolí.

Další informace

Statek Prak je ideálním místem pro víkendové a dovolenkové pobyty nebo firemní a rodinné akce. Chová se tu skot, ovce a také největší stádo lipických koní v České republice. Návštěvníci mají celoročně k dispozici stylové pokoje s ubytovací kapacitou 35 osob. Od května do října je v areálu v provozu restaurace (zavírací den pondělí a úterý). Farma také nabízí možnost ustájení koní v prostorných stájích a je tu k dispozici venkovní i krytá jízdárna. 

Hledáte nevšední prostory pro svůj svatební den? Statek Prak je tím pravým místem. Přejete si stylově oslavit vstup do stavu manželského v úzkém kruhu přátel, nebo dáte raději přednost velkolepé venkovské veselici? Chcete si při tom vyjet kočárem po okolí nebo si užít jiný doprovodný program? Nic není nemožné – splníme každé vaše přání! Na statku jsme schopni zajistit svatbu pro 20, ale i 200 hostů.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.200 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Společenské prostory
Terasa
Vířivka
Zahrada
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
35

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Jezdectví, koně
Rybolov
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě

Mapa

Velká mapa