Hotel Štamberk, Načeradec

Pravětice 19, Načeradec, 25708
od 950 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vítejte v místě, které Vám nabízí wellness pobyty v příjemném prostředí s kvalitními službami, v pohodové atmosféře venkovně přírodního areálu s parkovištěm a gril parkem s posezením. Již 12 let se zaměřujeme převážně na firmy, kluby a organizace. Jsme ideálním místem pro skupinové akce, školení v konferenčních místnostech různých velikostí, sport a zábavu, volný čas a wellness.

Další informace

Mezi skvělé zážitky, které jistě oceníte, patří také výborné jídlo z čerstvých potravin z naší restaurace, střelba z brokovnice, motorové čtyřkolky, domácí zabijačka nebo rybaření v našem chovném rybníce. 80 ha vlastních pozemků nám dovolí realizovat také teambuilding. Druhy pokojů, apartmánů a varianty lůžek najdete v sekci ubytování. Samozřejmostí je free wifi připojení v celém areálu hotelu.

Náš hotel nabízí ubytování v 19 pokojích a 6 apartmánech. Kapacita hotelu je 64 lůžek a 32 přistýlek. V pokojích a apartmánech je připraven aroma difuzér pro aromaterapii a osvěžení. Aromaterapie je nedílnou součástí wellness a relaxace. Připojení free wifi se nachází na pokojích, v restauraci i konferenčních místnostech.

Po sportu, zábavě nebo po školení můžete relaxovat v našem útulném wellness. Součástí je finská sauna, whirpool, známá také jako vířivka a odpočinková zóna. K ochlazování po sauně a vířivce je možné využít vnitřní bazének nebo venkovní bazén (v letních měsících) s protiproudem a masážními tryskami.

Pro vaši firemní akci lze také domluvit relaxační masáže nebo aromaterapie. Po relaxaci pořádně vyhládne a tak doplníte energii v naší restauraci s výhledem na západ slunce.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.450 Kč
Jednolůžkový pokoj
950 Kč

Snídaně v ceně


Poskytujeme především ubytování pro firemní školení, teambuildingové akce a vzdělávací školení.

Služby

Bazén
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Terasa
Vířivka
Wellness služby
Bar
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
96
Dvoulůžkové pokoje
19
Kapacita restaurace
96
Počet apartmánů
6

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Trezor

Restaurace

Součástí hotelu je restaurace s barem a letní terasou. V restauraci, kde je klimatizace, si pochutnáte na tradičních i lehkých pokrmech. Naše hotelová kuchyně se stará o hosty od snídaně, přes oběd až po večeře. Jídla se podávají formou rautu. Raut je v duchu výborné domácí stravy a čerstvých potravin. Přichystáme vám jak bezmasá jídla, tak i dietní jídla.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Máme několik konferenčních místností. Jeden hlavní sál, který lze připravit podle přání klienta na různé zasedací varianty. Dále disponujeme menším sálem s krbem a barem a 1 zasedací místností pro cca 20 osob. Dále lze využít prostory kryté tělocvičny.

Realizujeme také teambuilding aktivity v rámci možností hotelu. Spolupracujeme také s teambuildingovými agenturami.

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero
Rybolov
Tenisový kurt
Volejbalový kurt
Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Cyklostezky

Okolí

Konferenční a wellness hotel Štamberk se nachází na naprosto unikátním místě uprostřed CHKO Podblanicko poblíž památné hory Blaník. Hotel Štamberk patří mezi největší komplexy v kraji a jeho dostupnost je ideální z celé ČR, neboť se nachází mezi Prahou a Brnem. Uzavřený objekt hotelu se 2 přístupovými branami je obklopen 80 ha vlastních pozemků včetně soukromého chovného rybníka.

Mapa

Velká mapa