Penzion Nad Zámeckou zdí, Trhový Štěpánov

Náměstí 323, 25763
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování v nově vybudovaném penzionu Nad Zámeckou zdí v centru města Trhový Štěpánov, kraji Blanických rytířů. Penzion nabízí ubytování přímo na náměstí. Penzion disponuje jedním čtyřlůžkovým pokojem a čtyřmi třílůžkovými pokoji. Jeden z pokojů umožnuje ubytováni tělesně postiženým lidem - je bezbariérový s uzpůsobeným sociálním zařízením. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC, zdarma Wi-Fi připojení k internetu a televizor. Ve volném čase je možné využít golfový trenažér FSG nebo si zapůjčit jízdní kolo. V penzionu naleznete také restauraci s příjemným posezením a terasou. Kapacita restaurace je 60 míst. Do penzionu a restaurace je zajistěn bezbariérový přístup.

Další informace

Penzion disponuje jedním čtyřlůžkovým pokojem a čtyřmi třílůžkovými pokoji. Jeden z pokojů umožnuje ubytováni tělesně postiženým lidem - je bezbariérový s uzpůsobeným sociálním zařízením. Každý pokoj má vlastní koupelnu a WC, zdarma je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu a televizor.

Tři pokoje mají k dispozici vlastní balkon.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
700 Kč
Jednolůžkový pokoj
450 Kč
Třílůžkový pokoj
1.000 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Kapacita restaurace
60

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Golf
Golfový trenažér
Půjčovna kol

Okolí

Trhový Štěpánov se nachází v okrese Benešov, jen několik kilometrů do dálnice D1 a je tak vhodným místem pro začátek vašich cest v blízkém i vzdálenějším okolí. Okolí penzionu je vhodné pro cyklistiku, houbaření nebo rybaření.

Mapa

Velká mapa